Oferta
Moskitiery ramkowe okienne

MOSKITIERY RAMKOWE OKIENNE

Moskitiery służą jako doskonała i skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Moskitiery wykonane są z siatek z włókna szklanego osadzonych w aluminiowej ramce. Do wyboru w ofercie posiadamy moskitiery ramkowe , bezinwazyjnie montowane do okien za pomocą obrotowych uchwytów i moskitiery drzwiowe montowane na zawiasach.

Dostępne kolory profili to biały, brązowy.

Moskitiery drzwiowe

MOSKITIERY DRZWIOWE

Otwierane na zawiasach stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów, drzwi wejściowych. Nie ograniczają widoczności w świetle drzwi. Wykonane są ze specjalnych aluminiowych profili z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewna.

Moskitiery rolowane

MOSKITIERY ROLOWANE

Moskitiery rolowane chronią przed insektami równie dobrze otwory okienne, jak i drzwiowe. Nadają się do montażu na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia (np. na skośnych oknach dachowych). System moskitier rolowanych wyposażony jest w szczotki znajdujące się w kasecie, prowadnicach oraz listwie dolnej. W okresie kiedy nie występują insekty siatkę można jednym ruchem ręki zwinąć. Jest ona wtedy dobrze chroniona przez kasetę przed wpływem atmosfery.

Znajdź nas na Facebooku
Realizacja: blauge